Goście z Francji
23 czerwca do naszej Bursy przyjechały wychowawczynie grupy młodzieży z Francji, które co roku odbywały u nas staż. Tegoroczne spotkanie dotyczyło planów na rok 2027, między innymi wyjazdu mieszkanek Bursy do Bretanii. Podczas tego spotkania wymieniałyśmy się doświadczeniami pedagogicznymi, które zakończyły się serdecznym podziękowaniem za współpracę. Panie podkreśliły, że dzięki praktykom odbytym w Polsce ich młodzież szybko znajduje pracę.